echo adrotate_group(1); ?>

Rzemiosło fryzjerskie

WYNIKI OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW FRYZJERSTWA POLSKIEGO POZNAŃ 26-27.04.2014

Poniżej przedstawiamy wyniki Uczniów zgłoszonych na OMFP poprzez Pomorską Izbę Rzemieślniczą oraz załączamy pełne zestawienie wszystkich wyników.

MISTRZ POLSKI

Mistrzem Polski we Fryzjerstwie Damskim Juniorów została ALEKSANDRA MAJCHRZAK – mistrz szkolący Joanna Kuzas- Jakuszewska

FRYZJERSTWO DAMSKIE – JUNIORZY

KONKURENCJA WYCISKANIE FAL NA MOKRO

I miejsce ANNA PERSZON – mistrz szkolący Henryk Mosiejko
II miejsce KLAUDIA MILER – mistrz szkolący Dagmara Kleszcz

VI miejsce DARIA BOJKE – mistrz szkolący Henryk Mosiejko

XIII miejsce NATALIA PRANCZKA – uczennica Pomorskich Szkół Rzemiosł

KONKURENCJA FRYZURA ŚLUBNA Z DŁUGICH WŁOSÓW

XII miejsce OLGA STODULSKA – uczennica Pomorskich Szkół Rzemiosł

XXI miejsce ANNA RYDLEWSKA – uczennica Pomorskich Szkół Rzemiosł

XXII miejsce MONIKA FOGT – uczennica Pomorskich Szkół Rzemiosł

KONKURENCJA PLECIONKI I WARKOCZE NA DŁUGICH WŁOSACH

VI miejsce PATRYCJA CHOCZAJ – uczennica Pomorskich Szkół Rzemiosł

XI miejsce PATRYCJA FUNK – mistrz szkolący Henryk Mosiejko

KONKURENCJA FRYZURA KREATYWNA

I miejsce DARIA CISŁOWSKA – mistrz szkolący Henryk Mosiejko

II miejsce JOANNA ORŁOWSKA – mistrz szkolący Henryk Mosiejko

III miejsce NATALIA HEBEL – mistrz szkolący Henryk Mosiejko

KONKURENCJA FRYZURA WIECZOROWA

I miejsce DARIA CISŁOWSKA – mistrz szkolący Henryk Mosiejko

II miejsce JOANNA ORŁOWSKA – mistrz szkolący Henryk Mosiejko

III miejsce NATALIA HEBEL – mistrz szkolący Henryk Mosiejko

FRYZJERSTWO MĘSKIE – JUNIORZY

KONKURENCJA MODNE STRZYŻENIE I MODELOWANIE

II miejsce FILIP ELEND – mistrz szkolący Henryk Mosiejko

KONKURENCJA MODELOWANIE FRYZURY KLASYCZNEJ

IV miejsce FILIP ELEND – mistrz szkolący Henryk Mosiejko

KONKURENCJA MODELOWANIE DŁUGICH WŁOSÓW

III miejsce FILIP ELEND – mistrz szkolący Henryk Mosiejko

IV miejsce JOANNA ORŁOWSKA – mistrz szkolący Henryk Mosiejko

VIII miejsce NATALIA HEBEL – mistrz szkolący Henryk Mosiejko