Rzemiosło fryzjerskie

Wyniki 50 Wojewódzkiego Konkursu Fryzjerskiego

Jak co roku uczniowie mogli zmierzyć się w dwóch kategoriach damskiej oraz męskiej.

W kategorii damskiej uczniowie brali udział w czerech konkurencjach:

Wyciskanie fal na mokro. ( 21 osób)
Czesanie fryzury konsumenckiej (dziennej). ( 4 osoby)
Uczesanie fryzury wieczorowej po konsumenckiej. ( 3 osoby)
Uczesanie fryzury wieczorowej z długich włosów. ( 33 osoby)

Natomiast w kategorii męskiej wzięli udział w konkurencjach:

Modelowanie długich włosów. ( 6 osób)
Strzyżenie i czesanie fryzury klasycznej. ( 3 osoby )

W JURY Konkursu zasiadali:

Pani Monika Piątek przewodnicząca sekcji fryzjerskiej w Sopocie, osoba o wieloletnim doświadczeniu w szkoleniu uczniów w zawodzie fryzjer, wielokrotną sędzię na Mistrzostwach Polski.

Pan Arkadiusza Serweta - mistrz fryzjerstwa - stylista, wieloletni egzaminator, szkoleniowiec, przewodniczący sekcji fryzjerskiej przy Cechu Rzemiosł Różnych w Kołobrzegu. organizator wielu zawodów dla uczniów fryzjerstwa Kołobrzeg

Pan Sebastian Książk - Mistrz szkolący, publicysta Członek komisji egzaminacyjnej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości Pomorza Środkowego. Członek zarządu Cechu Rzemiosł Różnych w Bytowie na stanowisku Podstarszy Cechu, Promotor młodych talentów, ekspert magazynu Your Hair. W branży od 1993 roku.

Pani Małgorzata Kantowska Gdańsk - Mistrzyni Polski fryzjerstwa damskiego oraz laureatka Mistrzostw Polski na dziale damskim oraz męskim

Pan Robert Zagórski z Gdyni - stylista fryzur męskich i wielokrotny Sędzia konkursów międzyszkolnych w Polsce.

Wyniki konkursu dostępne są do pobrania poniżej:

Załączniki: