echo adrotate_group(1); ?>

Konkursy i odznaczenia

Złoto srebro

Data dodania: 21.10.2015

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu "Złoto i Srebro w Rzemiośle" 2015

Poniżej znajdują się załączniki z listą laureatów konkursu oraz galeria zdjęć. j_iij_iiij_wyrj_wyr2s_iis_ii2s_iiis_wyrj_i
Data dodania: 09.10.2014

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu "Złoto i Srebro w Rzemiośle" 2014

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Złoto i Srebro w Rzemiośle” 2014   Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z wynikami Konkursu i do obejrzenia galerii zdjęć.   KATEGORIA SENIORZY TEMAT :  „CO MI W DUSZY GRA” (TECHNIKI TRADYCYJNA)  I miejsce  - Jakub Śliwowski praca (pierścień) (...)
Data dodania: 23.05.2013

ZŁOTO I SREBRO W RZEMIOŚLE 2013

Ogólnopolska Komisja Złotniczo-Jubilerska Związku Rzemiosła Polskiego serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Złotników "Złoto i Srebro w Rzemiośle 2013". Konkurs odbędzie się w ramach programu Targów Biżuterii i Zegarków w dniach 4-6 października 2013 r. w Warszawie w hali (...)
Data dodania: 10.10.2012

WYNIKI KONKURSU "ZŁOTO SREBRO W RZEMIOŚLE"

  W tegorocznej, 10. edycji konkursu Złoto i Srebro w Rzemiośle uczestnicy mieli do wyboru dwa „baśniowe” tematy: Królowa Śniegu oraz Baśnie tysiąca i jednej nocy. Wystawa prac mistrzów rzemiosła złotniczego będzie prezentowana na targach Złoto Srebro Czas. Komisja konkursowa (...)
Data dodania: 24.05.2012

OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ZŁOTO I SREBRO W RZEMIOŚLE"

Ogólnopolska Komisja Złotniczo-Jubilerska Związku Rzemiosła Polskiego zaprasza złotników i jubilerów do udziału w dziesiątej edycji OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Złoto i Srebro w Rzemiośle®   Konkurs odbędzie się w ramach programu Targów Biżuterii i Zegarków w dniach 5 - 7 października 2012 r. (...)
Data dodania: 12.04.2012

Złoto i Srebro w Rzemiośle 2011 – nagrody przyznane

Wyniki tegorocznego Ogólnopolskiego Konkursu Złoto i Srebro w Rzemiośle są... zaskakujące. Nie ma tu bowiem nazwisk „czarnych koni” – laureatów dotychczasowych edycji, za to liczne „nowe” nazwiska, które jak widać z sukcesem torują sobie drogę do kariery w złotniczym świecie. (...)
Data dodania: 13.06.2011

Ogólnopolski konkurs Złoto i Srebro w Rzemiośle

Ogólnopolska Komisja Złotniczo-Jubilerska Związku Rzemiosła Polskiego oraz Międzynarodowe Centrum Tragowe zapraszają złotników i jubilerów do udziału w dziewiątej edycji OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Złoto i Srebro w Rzemiośle®  Konkurs odbędzie się w ramach programu  Targów Biżuterii i Zegarków w dniach 30 września (...)
Data dodania: 30.09.2010

Złoto Srebro w Rzemiośle

Pani Joanna Stencel praca "Jantarowy kłos" Laureatka II miejsca   Kategoria seniorzy temat "Barwy jesieni" Pan Paweł Waś praca "Złoto natury" wisior wykonany ze złota z brylantami i emalią witrażową Laureat I miejsca Kategoria seniorzy temat "Barwy jesieni" Pan Dariusz (...)