echo adrotate_group(1); ?>

Komisja fryzjersko-kosmetyczna

II Festiwal Fryzjerski

Organizatorzy:
Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw
Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.

Honorowy Patronat
Marszałek Województwa Pomorskiego
Prezydent Miasta Gdańska
Prezydent Miasta Gdyni
Prezydent Miasta Sopotu

REGULAMIN KONKURSU
II Festiwal Fryzjerski 'O Puchar Bałtyku'
Fryzjerstwo Damskie i Męskie

Konkurs, który ma zasięg ogólnopolski, odbędzie się 17 lutego 2008 roku w Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina Gdańsk ul. Ołowianka 1.

1. Uczestnicy
W otwartym konkursie mogą uczestniczyć wszystkie osoby bez ograniczeń wiekowych. Nie są wymagane kwalifikacje zawodowe we fryzjerstwie.

2. Warunki startu - zgłoszenia
Zgłoszenie prosimy przesłać w terminie do dnia 11 lutego 2008r. do Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw na adres:
80 - 831 Gdańsk, ul. Piwna 1/2,
tel: 058 305 - 84 - 17
Fax. 058 301 - 79 - 31
e-mail: asia@pomorskaizba.com.pl

Wpisowe w wysokości 100,00zł
należy wpłacić na konto Pomorskiej Izby Rzemieślniczej MSP
Bank Gospodarstwa Krajowego 15113011218600000000007376

3. Zasady
KONKURENCJA DAMSKA 'Fryzura Autorska' dowolność uczesania
KONKURENCJA MĘSKA 'Fryzura Autorska' dowolność uczesania

Modele wchodzą z mokrymi, zaczesanymi do tylu włosami.
Włosy mogą być wcześniej koloryzowane.
Dozwolone jest użycie wszystkich narzędzi fryzjerskich oraz preparatów do układania i utrwalania fryzury.

4. Rozpoczęcie konkursu godz. 12.15

5. Czas 40 minut

6. Ocena
Oceniane będą uczesanie, makijaż, ubiór oraz nowatorstwo w kreowaniu fryzury. Punktacja jest jawna - przyjmuje się ocenę w punktach od 20 do 30. W przypadku uzyskania równej ilości punktów decyduje głos przewodniczącego Komisji Sędziowskiej.

7. Ogłoszenie wyników
Wręczenie nagród, którymi są bony pieniężne na zakup narzędzi i produktów fryzjerskich, nagrody rzeczowe, nastąpi na Sali Koncertowej po zakończeniu pokazów.
Rejestracja zawodników w dniu 17 lutego 2008r. w Biurze Organizacyjnym Festiwalu w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku ul. Ołowianka 1 od godz. 11.00 do godz.12.00

UWAGA: Zawodnicy wykonują konkurencję na własnych modelach oraz pokrywają koszty przyjazdu i pobytu we własnym zakresie.

Wyniki Konkursu 2008

Wyniki 44 Wojewódzkiego Konkursu Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego

Fryzjerstwo damskie

Konkurencja - wyciskanie fal na mokro
I miejsce Wioletta Białecka - Cech Gdańsk, Mistrz Joanna Jakuszewska
II miejsce Joanna Bednarz - Cech Wejherowo, Mistrz Henryk Mosiejko
III miejsce Joanna Nowak - Cech Wejherowo, Mistrz Henryk Mosiejko

Konkurencja - czesanie fryzury konsumenckiej
I miejsce Jonasz Pulchny - Cech Gdańsk, Mistrz Józef Świniarski
II miejsce Karolina Lenarczyk - Cech Sopot, Mistrz Monika Piątek
III miejsce Justyna Dębska - Cech Sopot, Mistrz Monika Piątek

Konkurencja - uczesanie fryzury wieczorowej
I miejsce Joanna Nowak - Cech Wejherowo, Mistrz Henryk Mosiejko
II miejsce Aneta Jamrus - Cech Puck, Mistrz Anna Reska
III miejsce Monika Grubba - Cech Sopot, Mistrz Kazimierz Ropel

Fryzjerstwo męskie

Konkurencja - strzyżenie i czesanie fryzury klasycznej
I miejsce Dominik Degowski - Cech Gdańsk. Mistrz Tadeusz Degowski
II miejsce Ewelina Cyrocka - Cech Gdańsk, Mistrz Tadeusz Degowski
III miejsce Agata Przybysz - Cech Gdańsk, Mistrz Stefan Gajewski

Konkurencja - fryzura konsumencka
I miejsce Dominik Degowski - Cech Gdańsk, Mistrz Tadeusz Degowski
II miejsce Marzena Łaszewska - Cech Kartuzy, Mistrz Halina Bigus
III miejsce Agata Przybysz - Cech Gdańsk, Mistrz Stefan Gajewski

Konkurs 'O Puchar Bałtyku'

Fryzjerstwo damskie - fryzura autorska
I miejsce - Żaneta Grzechnik
II miejsce - Dominika Sychowska
III miejsce - Maciej Soczewiński

Fryzjerstwo męskie - fryzura autorska
I miejsce - Anna Cywka
II miejsce - Dominik Degowski
III miejsce - Robert Gumiński