echo adrotate_group(1); ?>

Rzemiosło fryzjerskie

48 WOJEWÓDZKI KONKURS UCZNIÓW RZEMIOSŁA FRYZJERSKIEGO I KONKURS O PUCHAR PREZESA POMORSKIEJ IZBY RZEMIEŚLNICZEJ MSP

W dniu 05.02.2012r. w Pomorskich Szkołach Rzemiosł w Gdańsku odbył się 48 Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego oraz Konkurs o Puchar Prezesa Pomorskiej Izby Rzemieślniczej MSP.

Zawodnicy jak co roku startowali w dwóch kategoriach: fryzjerstwo męskie i fryzjerstwo damskie, prezentując swoje umiejętności przed jury oraz przed zgromadzoną publicznością.

W tegorocznej edycji konkursu wojewódzkiego w sumie wzięło udział 74 osoby: w dziale męskim 18 i w dziale damskim 57.

Wyniki Konkursu o Puchar Prezesa Pomorskiej Izby Rzemieślniczej MSP:

Temat „MODNE INSPIRACJE 2012”

F R Y Z J E R S T W O M Ę S K I E:

I miejsce –Sebastian Rozycki

F R Y Z J E R S T W O D A M S K I E:

I miejsce – Aleksander Twork

Wyniki 48 Wojewódzkiego Konkursu Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego:

F R Y Z J E R S T W O M Ę S K I E:

KONKURENCJA

Modelowanie długich włosów

I miejsce Dawid Doering - Cech Wejherowo

II miejsce Joanna Ćwiek - Cech Nowy Dwór Gdański

KONKURENCJA

Strzyżenie i czesanie fryzury klasycznej

I miejsce Aneta Loewenau - Cech Reda

II miejsce Krzysztof Draszanowski - Cech Nowy Dwór Gdański

III miejsce Martyna Sarnecka - Cech Tczew

IV miejsce Dominika Lidzbarska - Cech Wejherowo

V miejsce Marlena Pyszka – Cech Kartuzy

VI miejsce Monika Weyer – Cech Starogard Gdański

F R Y Z J E R S T W O D A M S K I E:

KONKURENCJA

Wyciskanie fal na mokro

I miejsce Dominika Lidzbarska - Cech Wejherowo

II miejsce Katarzyna Majer - Cech Gdańsk

III miejsce Paulina Ziółkowska - Cech Gdańsk

IV miejsce Krzysztof Draszanowski - Cech Nowy Dwór Gdański

V miejsce Klaudia Klein – Cech Wejherowo

VI miejsce Bożena Parcej - Cech Gdańsk

KONKURENCJA

Czesanie fryzury konsumenckiej [dziennej]

I miejsce Aleksandra Majchrzak - Cech Gdańsk

II miejsce Monika Grzesło- Cech Sopot

III miejsce Justyna Malek – Cech Gdańsk

IV miejsce Adrianna Stysiak – Cech Sopot

V miejsce Natalia Maj– Cech Gdańsk

VI miejsce Klaudia Lewandowska – Cech Gdańsk

KONKURENCJA

Uczesanie fryzury wieczorowej

I miejsce Aleksandra Majchrzak - Cech Gdańsk

II miejsce Katarzyna Majer – Cech Gdańsk

III miejsce Paulina Ziółkowska – Cech Gdańsk

IV miejsce Daniel Michalski - Cech Gdańsk

V miejsce Bartosz Obrębski – Cech Gdańsk

VI miejsce Monika Grzesło – Cech Sopot

VI miejsce Klaudia Lewandowska – Cech Gdańsk