echo adrotate_group(1); ?>

Rzemiosło fryzjerskie

47 Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego

W dniu 13.02.2011r. w Pomorskich Szkołach Rzemiosł w  Gdańsku odbył się 47 Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego.

Zawodnicy jak co roku startowali w dwóch kategoriach: fryzjerstwo męskie i fryzjerstwo damskie, prezentując swoje umiejętności przed jury oraz przed zgromadzoną publicznością.

W tegorocznej edycji konkursu w sumie wzięło udział 91 osób: w dziale męskim 16 i w dziale damskim 75.

 

Wyniki Konkursu:

 

F R Y Z J E R S T W O   M Ę S K I E:

 

KONKURENCJA

Modelowanie długich włosów

I miejsce  Klaudia Okuń - Cech Wejherowo mistrz szkolący Anna Lisewska

II miejsce Dawid Dering - Cech Wejherowo mistrz szkolący Henryk Mosiejko

III miejsce Bartosz Bittner - Cech Wejherowo mistrz szkolący Henryk Mosiejko

 

KONKURENCJA

Strzyżenie i czesanie fryzury klasycznej

I miejsce Agnieszka Zielke - Cech Gdańsk mistrz szkolący Tadeusz Degowski

II miejsce Klaudia Okuń - Cech Wejherowo mistrz szkolący Anna Lisewska

III miejsce Miriam Rogowska  - Cech Starogard Gd. Mistrz szkolący Joanna Ramusiak

IV miejsce Kamila Daniszewska - Cech Gdańsk mistrz szkolący  Żaneta Białek

 

F R Y Z J E R S T W O   D A M S K I E:

 

KONKURENCJA

Wyciskanie fal na mokro

I miejsce Agata Bryc - Cech Wejherowo mistrz szkolący Henryk Mosiejko

II miejsce Marta Zaborowska - Cech Nowy Dwór Gd. mistrz szkolący Hanna Brucka

III miejsce Sandra Nowak - Cech Wejherowo mistrz szkolący Henryk Mosiejko

IV miejsce Klaudia Klein- Cech Wejherowo mistrz szkolący Henryk Mosiejko

V miejsce Dominika Lidzbarska- Cech Wejherowo mistrz szkolący Joanna Brzeska

VI miejsce Marzena Wolska- Cech Kartuzy  mistrz szkolący Marzena Hoppa

 

KONKURENCJA

Czesanie fryzury konsumenckiej [dziennej]

I miejsce Rozalia Khas - Cech Wejherowo mistrz szkolący Anna Lisewska

II miejsce Jesika Klein - Cech Wejherowo mistrz szkolący Henryk Mosiejko

III miejsce Bartłomiej Kendziora - Cech Wejherowo mistrz szkolący Henryk Mosiejko

IV miejsce Dominika Lidzbarska - Cech Wejherowo mistrz szkolący Joanna Brzeska

V miejsce Jagoda Pek – Cech Kartuzy mistrz szkolący Barbara Tutkowska- Hinc

VI miejsce Paulina Szamocka – Cech Gdańsk mistrz szkolący Marietta Bednaruk

 

KONKURENCJA

Uczesanie fryzury wieczorowej

I miejsce Bartłomiej Kendziora- Cech Wejherowo mistrz szkolący Henryk Mosiejko

II miejsce Rozalia Khas - Cech Wejherowo mistrz szkolący Anna Lisewska

III miejsce Jesika Klein - Cech Wejherowo mistrz szkolący Henryk Mosiejko

IV miejsce Natalia Karsznia - Cech Puck mistrz szkolący Anna Reska

V miejsce Karolina Dettlaff – Cech Puck mistrz szkolący Joanna Drzeżdżon

VI miejsce Ewelina Dembek – Cech Gdańsk mistrz szkolący Katarzyna Weyna