Klub Biznesu
HYDROMECHANIKA Sp. z o.o Sp. komandytowa Wiesław Szajda
Adres wwwwww.hydromechanika.com.pl
Dane adresowe
UlicaPiaskowiec
Nr. domu38
MiejscowośćOstaszewo
Kod pocztowy82-112
Dane teleadresowe
Telefon55 247-11-90
Fax55 247-11-22
Emailws@hydromechanika.com.pl
infosek@hydromechanika.com.pl
Przedsiębiorstwo Budowlane „Recon” Sp. z o.o. Dominik Grabowski
Adres wwwwww.recon.pl
Dane adresowe
UlicaGrzegorza z Sanoka
Nr. domu4
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-408
Dane teleadresowe
Telefon58 344-15-15
Emaildominik.grabowski@recon.pl
recon@recon.pl
„Menegon” Sp. z o.o. Stanisław Menegon
Adres wwwwww.czystepowietrze.pl
Dane adresowe
UlicaMokry Dwór
Nr. domu6c
MiejscowośćWiślina
Kod pocztowy83-021
Dane teleadresowe
Telefon58 301-28-38
58 305-93-24
Emailsmenegon@menegon.com.pl
info@czystepowietrze.pl
Firma Budowlana „NATA” Dariusz Stankiewicz
Adres wwwwww.piataklepka.com.pl
Dane adresowe
UlicaOpata Jacka Rybińskiego
Nr. domu24
Nr. lokalu3
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-320
Dane teleadresowe
Telefon58 552-19-88
Emailnata@piataklepka.eu
Przedsiębiorstwo Robót Elektr. i Budowl. „EL-MARK” Marek Kierznikowicz
Adres wwwwww.el-mark.com.pl
Dane adresowe
UlicaTartaczna
Nr. domu3
MiejscowośćWejherowo
Kod pocztowy84-200
Dane teleadresowe
Telefon58 677 72 00
Fax58 677 72 01
Emailel-mark@o2.pl
P.P.H.U. „MAWI” Maria Rzepińska
Adres wwwwww.mawi.gda.pl
Dane adresowe
UlicaRzeczna
Nr. domu2 A
MiejscowośćRumia
Kod pocztowy84-230
Dane teleadresowe
Telefon501-077-234
Emailmawi@mawi.gda.pl
„ALOE” Bioenergoterapia Małgorzata Oktawiec
Dane adresowe
UlicaAmona
Nr. domu32
MiejscowośćGdynia
Kod pocztowy81-601
Dane teleadresowe
Telefon58 621-49-32
607-081-402
Emailoktawiamegi@interia.pl
Drukarnia WL Leszek Wojtczuk
Adres wwwwww.wl.gda.pl
Dane adresowe
UlicaElbląska
Nr. domu68 C
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-761
Dane teleadresowe
Telefon58 301-44-18
58 320-22-00
Emaill.wojtczuk@wl.gda.pl
wl@wl.gda.pl
Base Group Sp. z o.o. Barbara Sergot-Golędzinowska
Adres wwwwww.base.pl
www.basemetal.eu
Dane adresowe
UlicaSpacerowa
Nr. domu29
MiejscowośćKoszwały
Kod pocztowy83-020
Dane teleadresowe
Telefon58 301-36-65
Emailbase@base.pl
Restauracja „Pod Łososiem” Mieczysław Robakowski
Dane adresowe
UlicaSzeroka
Nr. domu52/54
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-835
Dane teleadresowe
Telefon58 301-76-32
Emailinfo@podlososiem.com.pl
Restaurant „Gdańska” Maria i Henryk Lewandowscy
Dane adresowe
UlicaŚw. Ducha
Nr. domu16
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-834
Dane teleadresowe
Telefon58 305-76-71
Emailrestauracja@gdanska.pl
Restauracja-Pub „U Szkota” Maria Lewandowska
Dane adresowe
UlicaChlebnicka
Nr. domu9/12
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-830
Dane teleadresowe
Telefon58 301-49-11
602-613-976
Emailrestauracja@gdanska.pl
Bar Starówka Salonik Oliwski Elżbieta Górak
Adres wwwwww.salonikoliwski.com.pl
Dane adresowe
UlicaPolanki
Nr. domu124 D
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-308
Dane teleadresowe
Telefon58 301-03-13
502-219-025
Emailsalonikoliwski@wp.pl
SPOROL S.C. Henryk Bowar, Kazimierz Pechowicz
Adres wwwwww.sporol.pl
Dane adresowe
UlicaStanisława Kunickiego
Nr. domu3
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-453
Dane teleadresowe
Telefon58 520-15-88
Emailbiuro@sporol.pl
MIRGO Mirosław Klinkosz
Dane adresowe
UlicaBuczka
Nr. domu2/5
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-808
Dane teleadresowe
Telefon58 303-20-58
502-536-902
Emailm.klinkosz@onet.pl
PPHU BAAS Kajetan Borowski
Dane adresowe
UlicaŚląska
Nr. domu33E
Nr. lokalu7
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-379
Dane teleadresowe
Telefon58 557-15-53
501-062-704
Emailbaas06@o2.pl
OREGANO Catering Danuta Jasik, Sylwia Pawłowska
Adres wwwwww.oregano.gda.pl
Dane adresowe
UlicaMarynarki Polskiej
Nr. domu177
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-958
Dane teleadresowe
Telefon58 305-62-04
502-182-501
502-960-622
Emailoregano.biuro@wp.pl
EKOINBUD SP. Z O.O. Tomasz Balcerowski
Adres wwwwww.ekoinbud.pl
Dane adresowe
UlicaWielkopolska
Nr. domu5A
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-180
Dane teleadresowe
Telefon58 304-75-75
304-76-76
Emailbiuro@ekoinbud.pl
BARBADOS Firma Gastronomiczna Maja Lubocka
Adres wwwbarbados.com.pl
Dane adresowe
UlicaKarmelicka
Nr. domu1
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-851
Dane teleadresowe
Telefon58 769 32 70
Manager 502-268-290
Pani Maja Lubocka 509-143-709
Emailmaja.lubocka@wp.pl
barbados@wp.pl
Renault Zdunek Sp. z o.o. Tadeusz Zdunek
Adres wwwwww.renault.zdunek.pl
Dane adresowe
UlicaMiałki Szlak
Nr. domu43/45
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy 80-717
Dane teleadresowe
Telefon58 326 52 54
Alicja Landowska 795 492 371
Emailtadeusz.zdunek.zdunek@dealer.renault.com.pl
WELDCON Sp. z o.o. kontakt: Bartłomiej Klein
Adres wwwwww.weldcon.pl
Dane adresowe
UlicaChłodna
Nr. domu5 A
MiejscowośćTczew
Kod pocztowy83-110
Dane teleadresowe
Telefon58 562 75 85
Emailoffice@weldcon.pl
DEZANPOL Przedsiębiorstwo zwalczania zagrożeń sanitarnych Andrzej Wojtowicz
Dane adresowe
UlicaSienna
Nr. domu28
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-876
Dane teleadresowe
Telefon501-953-523
58 303 80 96
Emaildezanpol@wp.pl
Grzegorz Gosk HMI- SERVICE
Dane adresowe
UlicaDragana
Nr. domu3/6
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-809
Dane teleadresowe
Telefon501- 871-178
Emailg.gosk@onet.eu
Optykon Sp. z o.o.
Adres wwwwww.optykon.pl
Dane adresowe
UlicaSt. Kard. Wyszyńskiego
Nr. domu1
MiejscowośćTczew
Kod pocztowy83-110
Dane teleadresowe
Telefon58 777 55 99
Emailoptykon@home.pl
Zapraszamy do zapoznania się z deklaracją członkowską oraz regulaminem Klubu Biznesu.
Załączniki Lista załączników
Stronę wyświetlono 3435 razy

Pomorska Izba Rzemieślnicza MSP

Sekretariat

Adres: Piwna 1/2, 80-831 Gdańsk

Telefon: (58) 301-84-41

Fax: 58 301-79-31

Email: biuro@pomorskaizba.com.pl

WWW: http://www.pomorskaizba.pl

Pozostałe informacje:
KRS: 0000045872 NIP: 583-000-38-23

Numer konta:
97 8300 0009 0005 3599 2000 0010
(Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie)

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008
facebook
1.0.554915116 2015-03-12 08:23:52