Izba Młodych
Kancelaria Ubezpieczeniowa RECOVER Sp. z o.o.
Adres wwwwww.recover.pl
Pozostałe informacjeRafał Szordykowski
Dane adresowe
Ulica3-go Maja
Nr. domu46
MiejscowośćSopot
Kod pocztowy81-743
Dane teleadresowe
Telefon58 551 00 82, 601 225 871
Emailkancelaria@recover.pl
AB Kamieniarstwo Justyna Błaszak
Pozostałe informacjeJustyna Błaszak
Dane adresowe
UlicaAl. Niepodległości
Nr. domu819
MiejscowośćSopot
Kod pocztowy81-810
Dane teleadresowe
Telefon58 551 67 06
Emailbiuro@abkamieniarstwo.com.pl
ANRO Jarosław Ostrowski, Sławomir Ostrowski
Pozostałe informacjeMotoryzacja
Dane adresowe
UlicaGdańska
Nr. domu21f
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-518
Dane teleadresowe
Telefon58 522 11 11
Emailslawek@anro.info
Blacharstwo Lakiernictwo Pojazdowe
Pozostałe informacjePaweł Harasimowicz, Motoryzacja
Dane teleadresowe
Telefon55 272 68 31, 693 111 222
Emailpawel.harasimowicz@xl.wp.pl
Centrum Informatyczne "Posesja"
Adres wwwwww.shl.pl
Pozostałe informacjeMichał Żuchowski, Komputery i Internet
Dane adresowe
UlicaKościuszki
Nr. domu6
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-264
Dane teleadresowe
Telefon58 344 37 61
Emailbiuro@shl.pl
Domaradzki Radosław
Adres wwwwww.serwisbhp.prv.pl
Pozostałe informacjeInne
Dane adresowe
MiejscowośćNowy Dwór Kwidzyński
Dane teleadresowe
Telefon55 261 33 88, 501 625 112
Emailplvito@wp.pl
"DRACO" Przedsiębiorstwo Specjalistyczne
Adres wwwwww.draco.com.pl
Pozostałe informacjeBudownictwo
Dane teleadresowe
Telefon58 320 24 31
Emailkuba@draco.com.pl
"El-mark" Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Budowlanych, Radosław Kierznikowicz, Grzegorz Grubba
Adres wwwwww.el-mark.com.pl
Pozostałe informacjeBudownictwo
Dane adresowe
UlicaKamienna
Nr. domu4a
MiejscowośćWejherowo
Kod pocztowy84-200
Dane teleadresowe
Telefon58 672 60 61
Emailelmark@o2.pl
G-M sp. z o. o. Marcin Majerowski
Pozostałe informacjeMotoryzacja
Dane adresowe
UlicaWejherowska
Nr. domu63
MiejscowośćReda
Kod pocztowy84-240
Dane teleadresowe
Telefon58 677 90 00
Emailojciec@go2.pl
Hafciarnia, Marcin Domaradzki
Adres wwwwww.hafciarnia.neostrada.pl
Pozostałe informacjeInne
Dane adresowe
MiejscowośćAdres: Nowy Dwór Kwidzyński
Dane teleadresowe
Telefon55 261 33 88
Emailhafciarnia@neostrada.pl
PPH HALEX Aleksandra Tatkowska
Adres wwwwww.halex.elblag.pl
Pozostałe informacjeInne
Dane teleadresowe
Telefon55 233 50 94
Emailhalex@go2.pl
PHU "HAKON" Jakub Janc
Pozostałe informacjeKomputery i Internet
Dane adresowe
UlicaMaciejewicza
Nr. domu13d
Nr. lokalu2
MiejscowośćGdynia
Kod pocztowy81-026
Dane teleadresowe
Emailjakub.janc@trojmiasto.onet.pl
HEBAN Marek Czeszejko-Sochacki
Adres wwwwww.heban.msi
Pozostałe informacjeBudownictwo
Dane adresowe
UlicaBatalionów Chłopskich
Nr. domu44
MiejscowośćKwidzyn
Kod pocztowy82-500
Dane teleadresowe
Telefon55 261 95 55
Emailheban@msi.pl
PPHU "Hydromechanika" Robert Szajda
Pozostałe informacjeInne
Dane adresowe
UlicaGroblica
Nr. domu44b
MiejscowośćOstaszewo
Kod pocztowy82-112
Dane teleadresowe
Telefon55 247 13 04
Emailrs@hydromechanika.com.pl
"JANPOL" Grzegorz Czeszejko-Sochacki
Pozostałe informacjeMotoryzacja
Dane adresowe
Ulica11 Listopada
Nr. domu18
MiejscowośćKwidzyn
Kod pocztowy82-500
Dane teleadresowe
Telefon55 279 45 76
Emailgcs@wp.pl
Lisowski Marek
Pozostałe informacjeInne
Dane adresowe
UlicaPartyzantów
Nr. domu27
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-254
Dane teleadresowe
Telefon58 341 83 32
Emailmarek@fgs.pl
Piekarnia-Cukiernia Jacek Szydłowski
Pozostałe informacjeInne
Dane adresowe
UlicaSłowackiego
Nr. domu37
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-257
Dane teleadresowe
Telefon58 341 65 66
Piekarnia-Cukiernia Pellowski, Łukasz Pellowski
Pozostałe informacjeInne
Dane teleadresowe
Telefon58 301 45 20
Emaillukaspel@wp.pl
Piekarnia Jan Szydłowski
Pozostałe informacjeInne
Dane adresowe
UlicaSłowackiego
Nr. domu16
MiejscowośćGdańsk-Wrzeszcz
Dane teleadresowe
Telefon58 345 44 76
Pomorska Agencja Reklamowa, Michał Bakuła
Adres wwwwww.par.com.pl
Pozostałe informacjeHandel
Dane adresowe
UlicaAl. Rzeczypospolitej
Nr. domu8
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-369
Dane teleadresowe
Emailmichal.bakula@par.com.pl
Przekowiak Bartosz
Pozostałe informacjeKomputery i Internet
Dane teleadresowe
Emailbartoszprzekowiak@trojmiasto.onet.pl
Rembiasz Monika
Pozostałe informacjeBudownictwo
Dane teleadresowe
Emailmrembiasz@wp.pl
Rublewski Sebastian
Pozostałe informacjeInne
Dane adresowe
UlicaGrunwaldzka
Nr. domu9
MiejscowośćKwidzyn
Kod pocztowy82-500
Dane teleadresowe
Telefon55 645 25 91
Emailsebastian.rublewski@plusnet.pl
Salon Fryzjerski "TED" Damian Degowski
Pozostałe informacjeZdrowie i uroda
Dane adresowe
UlicaAleja Legionów
Nr. domu44
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-441
Dane teleadresowe
Telefon58 344 87 97
Emaildamian-ted@wp.pl
Sprzęt Sportowy, Grzegorz Dziadek
Adres wwwwww.exclusivesport.pl
Pozostałe informacjeSport i turystyka
Dane adresowe
UlicaTrakt Św. Wojciecha
Nr. domu29
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-044
Dane teleadresowe
Telefon58 306 57 68
Emailg.dziadek@exclusivesport.pl
SZUH AUTO GiM Brudniewicz
Pozostałe informacjeMotoryzacja
Dane adresowe
UlicaSzeroka
Nr. domu3
MiejscowośćGościcino
Kod pocztowy84-241
Dane teleadresowe
Telefon58 672 24 57
Emailklapsom@wp.pl
Tapicerstwo, Rafał Fijałek
Pozostałe informacjeInne
Dane adresowe
UlicaPoznańska
Nr. domu9
MiejscowośćGdańsk-Oliwa
Dane teleadresowe
Telefon58 557 23 61
Zakład Szklarski, Piotr Małuszek
Pozostałe informacjeInne
Dane adresowe
UlicaWęglarska
Nr. domu13
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-831
Dane teleadresowe
Telefon58 301 60 34
Emailbajskup@wp.pl
Car Colour Kędzierski s.c., Anna Kędzierska
Dane adresowe
UlicaRzemieślnicza
Nr. domu3
MiejscowośćReda
Kod pocztowy82-240
Dane teleadresowe
Telefon58 678 32 38, 501 546 562
Emailaniamillenium@poczta.wp.pl
Hotel "Szydłowski", Paweł Szydłowski
Dane adresowe
UlicaAl. Grunwaldzka
Nr. domu114
MiejscowośćGdańsk
Kod pocztowy80-257
Dane teleadresowe
Telefon58 345 70 40, 600 210 710
Emailhotel@szydlowski.pl
"LIS" Przetwórstwo Mięsne, Robert Lis
Dane adresowe
UlicaWiejska
Nr. domu7
MiejscowośćSierakowice
Kod pocztowy83-340
Dane teleadresowe
Telefon58 557 23 61, 601 803 294
Emailmasarnialis@wp.pl
ZPH "Drewnopol", Piotr Parafiniuk
Dane adresowe
UlicaZielna
Nr. domu2
MiejscowośćKwidzyn
Kod pocztowy82-500
Dane teleadresowe
Telefon55 275 95 50, 603 099 096
Email parafian@poczta.fn
Andrzej Mitschka
Dane teleadresowe
Telefon601 569 829
Emailandrzejsopot@wp.pl
PPH KEMER, Remigiusz Modrzyński
Dane teleadresowe
Telefon602 626 845
Emailkemer@kemer.com.pl
Bartłomiej Okoń
Dane teleadresowe
Telefon55 279 40 34
Emailbartlomiej.okon@msi.pl
Stronę wyświetlono 3519 razy

Pomorska Izba Rzemieślnicza MSP

Sekretariat

Adres: Piwna 1/2, 80-831 Gdańsk

Telefon: (58) 301-84-41

Fax: 58 301-79-31

Email: biuro@pomorskaizba.com.pl

WWW: http://www.pomorskaizba.pl

Pozostałe informacje:
KRS: 0000045872 NIP: 583-000-38-23

Numer konta:
97 8300 0009 0005 3599 2000 0010
(Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie)

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008
facebook
1.0.554915116 2015-03-12 08:23:52