<< wróć WYNIKI KONKURSU „FIRMA Z PRZYSZŁOŚCIĄ” 2013

Firma z przyszłością 2013 rozstrzygnięcie konkursu

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wynikami siódmej edycji Konkursu „Firma z przyszłością”.

 

I Miejsce, Kategoria – Firmy MIKRO 1-3

Personia Marta Woźny-Tomczak

Firma z przyszłością 2013 rozstrzygnięcie konkursu


I Miejsce, Kategoria – Firmy MIKRO 4-9

Styl Agencja Reklamy

Firma z przyszłością 2013 rozstrzygnięcie konkursu


Wyróżnienie, Kategoria – Firmy MIKRO 4-9

EURO LIDER GROUP Sp. z o.o.

Firma z przyszłością 2013 rozstrzygnięcie konkursu


I Miejsce, Kategoria – Firmy MAŁE

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe „Herold” Teresa, Arkadiusz, Edmund Herold

Firma z przyszłością 2013 rozstrzygnięcie konkursu


I Miejsce, Kategoria – Firmy ŚREDNIE

Aiton Caldwell SA

Firma z przyszłością 2013 rozstrzygnięcie konkursu


Wyróżnienie, Kategoria – Firmy ŚREDNIE

BASE Group Sp. z o.o.

Firma z przyszłością 2013 rozstrzygnięcie konkursu


I Miejsce, Kategoria – Firmy DUŻE

HTEP POLSKA SP. Z O.O. – SUNREEF YACHTS

Firma z przyszłością 2013 rozstrzygnięcie konkursu

Firma z przyszłością 2013


Wykaz firm nominowanych w konkursie „Firma z przyszłością”

  1. BEMAKOR Sp. z o.o.
  2. BIG SPEC
  3. BOMIX Usługi Ogólnobudowlane Bogdan Krause
  4. Cukiernia „Markiza” Roman Wenzel Adam Wenzel
  5. DWOREK NA BŁOTACH Teresa Stencel
  6. Euro-Went Sp. z o.o.
  7. NEARSHORING SliUTIONS Sp. z o.o.
  8. P.H.U. SAYMON Sp. z o.o.
  9. P.P.H.U. SERWIS OPON Mirosław Krupa
  10. PPH STALPROFIL Henryk Mejna
  11. PPU Blacharstwo- Dekarstwo Dariusz Krupa
  12. Pracownia ARTE Sylwia Łomowska
  13. Przedsiębiorstwo Budowlane „GRANIT” Sp. z o.o.
  14. Przedsiębiorstwo Instalacyjno – Budowlane Suchocki Roman Suchocki
  15. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe „ELUS” Kazimierz Hinc, Leszek Kuźma Sp. Jawna
  16. Salon Fryzjersko – Kosmetyczny „Ewa Style”
  17. Spółdzielnia Produkcyjno-Usługowa „RODŁO”
  18. STENCEL STOLARSTWO s.c. Zbigniew Stencel, Teresa Stencel, Tomasz Stencel
  19. STOLARSTWO Adam Wróblewski
  20. Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o.
  21. Zakład Budowlano – Instalacyjny Józef Kowalski
  22. Zakład Stolarski Winfrid Wróblewski

Firma z przyszłością 2013 rozstrzygnięcie konkursu

Firma z przyszłością 2013 rozstrzygnięcie konkursu


Konkurs „Firma odpowiedzialna w biznesie sektora MMSP”

 

Konkurs został zrealizowany w ramach projektu pt. „Elementarz Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Celem projektu jest wzrost liczby firm sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, stosujących zasady społecznej odpowiedzialności biznesu - CSR, poprzez dostarczenie wiedzy na temat CSR mieszkańcom naszego województwa.

 

W konkursie, który cieszył się sporą frekwencją –ponad 60 firm wzięły udział przedsiębiorstwa o bardzo różnorakim profilu działalności.


I miejsce

PRINO - PLAST Sp. z o.o.

J.V. Produkcja Artykułów Higienicznych

 

 

9 Firm wyróżnionych

  1. Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SKOK S.A.
  2. Przedsiębiorstwo Elektryczno - Budowlane S. Styn "STEL" Sp. J.
  3. Personia Marta Woźny-Tomczak
  4. Mechanika Pojazdów Samochodowych - Jerzy Groth
  5. Inter_Edu Dawid Kubacki
  6. Insoft Consulting Sp. z o.o.
  7. Euro-Went Sp. z o.o.
  8. BOB ROLLO Sp. z o.o.
  9. BASE GROUP Sp. z o.o.

Firma z przyszłością 2013 rozstrzygnięcie konkursu


Konkurs „Najlepsza firma motoryzacyjna skategoryzowana 2013”


Firma nagrodzona: PHU ZDUNEK Sp. z o.o.


I wyróżnienie: A.S.O. HARASIMOWICZ S.C.


II wyróżnienie: KiK Jacek Kulik, Arkadiusz Kurek S.C.


Firma z przyszłością 2013 rozstrzygnięcie konkursu



Podczas Gali konkursu „Firma z przyszłością” zostały wręczone następujące odznaczenia:


Medal Komisji Edukacji Narodowej

Przyznany za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, na wniosek Marszałka Województwa Pomorskiego Pana Mieczysława Struka, z rekomendacji Dyrektor Ośrodka dla Niesłyszących nr 2 w Wejherowie Pani Eweliny Lulińskiej – Kuklik,

  1. Pan Mariusz Kaliszewski
  2. Pan Zbigniew Stencel

Firma z przyszłością 2013 rozstrzygnięcie konkursu


Odznaczenia Rzemieślnicze

Przyznane za wkład w rozwój pomorskiego rzemiosła


Szabla Kilińskiego

  1. Prezydent Paweł Adamowicz
  2. Marian Bobrucki

Firma z przyszłością 2013 rozstrzygnięcie konkursu


Platynowy Medal im. J. Kilińskiego

  1. Władysław Daniszewski
  2. Zbigniew Lewarski
  3. Janusz Jabczyński

Złoty Medal im. J. Kilińskiego

  1. Agnieszka Sitko
  2. Wacław Sitko
  3. Witold Breza

Firma z przyszłością 2013 rozstrzygnięcie konkursu



Serdecznie dziękujemy za wsparcie przy organizacji tej uroczystości - Patronatowi Honorowemu, Sponsorom, Sponsorom Degustacji oraz Patronatowi Medialnemu!

 

Patronat honorowy

patronat-honorowy

 

 

Sponsorzy

Sponsorzy Firma z przyszłością 2013

 

 

Sponsorzy degustacji

Sponsorzy degustacji Firma z przyszłością 2013

 

 

Patronat medialny

Patronat medialny Firma z przyszłością

Stronę wyświetlono 3026 razy

Pomorska Izba Rzemieślnicza MSP

Sekretariat

Adres: Piwna 1/2, 80-831 Gdańsk

Telefon: (58) 301-84-41

Fax: 58 301-79-31

Email: biuro@pomorskaizba.com.pl

WWW: http://www.pomorskaizba.pl

Pozostałe informacje:
KRS: 0000045872 NIP: 583-000-38-23

Numer konta:
81 1600 1462 1817 4823 9000 0001
BGŻ BNP PARIBAS

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008
facebook
1.0.554915116 2015-03-12 08:23:52