<< wróć Międzynarodowe targi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej

Zapraszamy na najważniejsze spotkanie branżowe. FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA to jedyne w kraju wydarzenie skierowane do projektantów, wykonawców, handlowców branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. Zapraszamy także osoby zajmujące się utrzymaniem instalacji, inwestorów, architektów, zarządców nieruchomości. Każda osoba zajmująca się zawodowo instalacjami znajdzie dla siebie przydatne informacje, może nawiązać korzystne kontakty, wzbogacić swoją wiedzę.

• PONAD 180 WYSTAWCÓW z Polski i zagranicy
• PONAD 10 000 m2 EKSPOZYCJI
• BOGATY PROGRAM SEMINARIÓW

REJESTRACJA - BILETY ONLINE

Wstęp na targi możliwy jest po zarejestrowaniu. Rejestracji można dokonać online lub na miejscu targów. Zachęcamy do zarejestrowania się i zakupu biletu online, dzięki czemu wejście na targi będzie szybsze i wygodniejsze.
Zarejestrowani uczestnicy mogą uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach targowych.

SEMINARIA

Podczas dwóch dni odbędzie się cykl wykładów i prezentacji, podczas których niezależni eksperci podzielą się wiedzą. Wykłady odbywają się w trzech salach równocześnie. W programie jest ponad 50 wystąpień.

GŁÓWNE BLOKI TEMATYCZNE
 KOMFORT
 ENERGIA
 WENTYLACJA POŻAROWA
 WENTYLACJA NATURALNA I TECHNIKA KOMINOWA
 POMPY CIEPŁA
 WARSZTAT PROJEKTANTA - prezentacja najciekawszych instalacji zgłoszonych do Nagrody PASCAL 2019
 WARSZTATY CHŁODNICZE - praktyczna wiedza z zakresu czynników chłodniczych
 PRAWO

WYDARZENIA

Targom towarzyszy wiele branżowych wydarzeń, w których można aktywnie uczestniczyć

• KONKURS NAJCIEKAWSZY PRODUKT - Wystawcy zgłaszają najnowsze urządzenia w czterech kategoriach: Klimatyzacja, Wentylacja, Chłodnictwo, Bezpieczeństwo pożarowe. Każdy zwiedzający może zagłosować i zdecydować kto zostanie laureatem.

• STREFA INSTALATORA - Miejsce dla instalatorów systemów wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia. Strefa pokazów, której celem jest przekazanie praktycznych umiejętności, edukacja i doskonalenie umiejętności zawodowych, a także prezentacja nowych rozwiązań technicznych.

• ARENA TECHNOLOGII - Strefa prezentacji produktów zgromadzonych tematycznie, pochodzących od różnych producentów. W tym roku prezentujemy dwa zagadnienia: nowości klimatyzatorów split oraz wielofunkcyjne urządzenia wentylacyjno-klimatyzacyjne.

NOWA LOKALIZACJA

FORUM 2019 odbędzie się w nowej lokalizacji - Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO
ul. Modlińska 6D, Warszawa.

W tym nowoczesnym obiekcie znajduje się część wystawiennicza oraz przestronne i komfortowe sale konferencyjne. Bezpośrednio przy obiekcie znajduje się parking na 1.500 miejsc. Dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.