<< wróć Jesteś polskim pracodawcą poszukującym wykwalifikowanych pracowników - Weź udział w Work@PL
Work@PL – Praca w Polsce

Jesteś polskim pracodawcą poszukującym wykwalifikowanych pracowników? Weź udział w Work@PL!

Work@PL to wydarzenie on-line, które odbędzie się 10 października 2018 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 (CET) przy wykorzystaniu portalu udostępnionego przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu . Głównym celem targów jest umożliwienie nawiązania kontaktu między polskimi pracodawcami i obywatelami Unii Europejskiej, upowszechnianie informacji nt. warunków życia i pracy oraz sytuacji na rynku pracy w Polsce, a także zasad bezpieczeństwa w poszukiwaniu pracy w innych krajach.

Targi ukierunkowane są w szczególności na branże takie jak: IT, helpdesk, finanse i księgowość, telefoniczna oraz internetowa obsługa klienta, sprzedaż i marketing, BPO (outsourcing procesów biznesowych).

Jesteś polskim pracodawcą, który poszukuje pracownika z zagranicy? Wydarzenie jest doskonałą okazją do promocji ofert pracy Twojej firmy w całej Europie. Biorąc udział w Work@PL masz szansę na pozyskanie kandydatów o poszukiwanych kwalifikacjach oraz różnorodnych kompetencjach językowych. Zrejestruj konto wystawcy, zarządzaj zamieszczanymi tam ogłoszeniami oraz projektami rekrutacyjnymi.

W dniu 10 października br. w godzinach od 10:00 do 14:00 (CET) będziesz mógł porozmawiać
 z kandydatami za pośrednictwem indywidualnych chat’ów on-line. Targom będą towarzyszyły także ciekawe prezentacje video oraz chat publiczny.

Wydarzenie skierowane jest do:

• polskich pracodawców, którzy planują bezpośrednie zatrudnienie pracowników z państw UE/EOG lub Szwajcarii, w tym polskich agencji pracy tymczasowej, których oferty pracy będą dotyczyły pracy na terenie Polski,
• polskich firm, które założą konto wystawcy i opublikują aktualne oferty pracy do 28 września br.,
• obywateli państw UE/EFTA lub Szwajcarii, w tym Polaków przebywających w kraju jak i poza granicami kraju.

Jesteś zainteresowany udziałem? Zarejestruj się !

Wejdź na stronę www.europeanjobdays.eu, wybierz zakładkę register/zarejestruj, a następnie w części Exhibitor kliknij w create account i uzupełnij wszystkie pola oznaczone czerwoną gwiazdką. W tej części odznacz Work@PL – Work in Poland. Na zakończenie zaakceptuj wprowadzone dane poprzez create new account, a następnie poczekaj.

Sprawdzenie Twoich danych może potrwać 1-2 dni. Po pozytywnej weryfikacji konta wystawcy, otrzymasz link aktywujący konto. Pamiętaj, żeby w dniu targów prowadzić indywidualne rozmowy z kandydatami przy wykorzystaniu kamerki lub/i słuchawek (zalecane) lub używać jedynie klawiatury. Platforma posiada także funkcję wysyłania zaproszenia na rozmowy on-line do kandydatów, którzy złożyli swoje aplikacje.

Organizatorami wydarzenia są Wojewódzkie Urzędy Pracy w Warszawie, Gdańsku oraz Katowicach.

Serdecznie zapraszamy!

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku