<< wróć Sięgnij po wiedzę ekspertów i praktyków biznesu podczas Forum Przedsiębiorstw
Sięgnij po wiedzę ekspertów i praktyków biznesu podczas Forum Przedsiębiorstw

Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub pracownikiem zaangażowanym w procesy zarządzania i nastawionym na rozwijanie swojej firmy, nie może zabraknąć ciebie na tym wydarzeniu. Tegoroczna edycja Forum odbędzie się 29 maja (środa) w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Zapisy już się rozpoczęły!

Forum Przedsiębiorstw już od 14 lat przyciąga małe i średnie firmy, czasami także przedstawicieli korporacji i innych podmiotów prowadzących komercyjną działalność. Wydarzenie jest doskonałą platformą wymiany aktualnej wiedzy z zakresu prowadzenia biznesu w warunkach niepewnej rzeczywistości.

Do radykalnej zmiany w podejściu do własnego biznesu będą namawiali prof. Jerzy Hausner i Mateusz Zmyślony – ich zdaniem konieczne jest oparcie modelu biznesowego na wytwarzaniu wartości (Ekonomia Otwartych Oczu) zarówno dla klientów, pracowników, jak i otoczenia firmy. Z kolei wybitna himalaistka Kinga Baranowska opowie o pokonywaniu własnych ograniczeń w sporcie, życiu i biznesie. Pozostali eksperci uczestniczący w Sesji Głównej zajmą się tematem wyzwań stojących przed pomorskimi przedsiębiorstwami.

Szereg praktycznych zagadnień prowadzenia biznesu zostanie przedstawiony podczas pozostałych sesji połączonych z warsztatami – Finanse i Eksport, Sprzedaż, Zmiana, Ekonomia Cyrkularna. To wyjątkowa szansa, aby spotkać się i porozmawiać z ekspertami oraz praktykami biznesu zajmującymi się tymi zagadnieniami. Są wśród nich m.in. Wojciech Sujeta, Dmitry Kushnerov, Michał Mańczak z Banku Pekao S.A., Janusz Giedrys z Euler Hermes, Krzysztof Koruba – trener Microsoftu.

Kompletna lista prelegentów i program wydarzenia znajdują się na stronie www.forumprzedsiebiorstw.pl. Za pośrednictwem tej strony będzie można zapisywać się na poszczególne sesje tematyczne.