<< wróć Listy gratulacyjne Wojewody Pomorskiego i Marszałka Województwa Pomorskiego

Listy gratulacyjne Wojewody Pomorskiego i Marszałka Województwa Pomorskiego

15 kwietnia 2019 r., Dwór Artusa w Gdańsku 

 

 

Za nami uroczystość wręczenia przez włodarzy województwa pomorskiego listów gratulacyjnych. Wojewoda Pomorski Pan Dariusz Drelich i Marszałek Województwa Pomorskiego Pan Mieczysław Struk uhonorowali specjalnymi gratulacjami przedsiębiorców za ich sukcesy zawodowe oraz działalność społeczną i charytatywną, a także laureatów konkursów branżowych z naszego województwa, którzy odnieśli sukcesy na arenie regionalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Uroczystość, która wpisała się już na stałe do naszego kalendarza odbyła się w dniu 15 kwietnia b.r. o godz. 13.00 w pięknych wnętrzach  Dworu Artusa.






 

Naszą uroczystość uświetnili swoją obecnością :

  • Wojewoda Pomorski, Pan Dariusz Drelich,

  • Marszałek Województwa Pomorskiego, Pan Mieczysław Struk,

  • Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, Pan Tomasz Augustyniak,

  • Komendant Wojewódzki OHP w Gdańsku, Pan Adam Matuszewski,

  • Nadinspektor Pracy, koordynator Sekcji ds. prewencji i promocji Okręgowej Inspekcji Pracy Pan Aleksander Zając,

  • Zastępca Dyrektora Departamentu Ds. Promocji Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego, Pan Ludwik Szakiel

  • Zarząd Izby i Starszyzna Cechowa

 

Listy gratulacyjne zostały wręczone w 4 kategoriach:

 

1. Listy gratulacyjne za rozwój i nowoczesność.

W tej grupie znaleźli się przedsiębiorcy, którzy mogą pochwalić się nowoczesną, prężnie działającą firmą i sukcesami odniesionymi w 2018 r., zaangażowani w działalność społeczną i charytatywną.

 

  1. Pani Sylwia Borowicka - Libor J.Lica Spółka Jawna Reda

  1. Pan Tomasz Drażba - WALMAR Drażba Pruszcz Gdański

  1. Pan Bartosz Laszczka - MASTERBUD Kwidzyn

  1. Pan Piotr Łukasiuk - P.P.H.U. STOLMACH Nowy Dwór Gdański

  1. Pan Zbigniew Sarna - Usługowy Zakład Wielobranżowy Nowa Wieś Rzeczna

  1. Pan Zbigniew Stencel - STENCEL stolarstwo Wejherowo

  1. Pan Zbigniew Świadek - Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "JAWOR" Starogard Gd.

  1. Pan Tadeusz Zdunek - Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp. K Gdańsk

 

 

  1. Listy gratulacyjne dla laureatów konkursów branżowych (fryzjerskich).

Pomorze słynie ze zdolnych fryzjerów, którzy osiągają sukcesy na arenie wojewódzkiej, ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Laury zdobyte w konkursach branżowych, są potwierdzeniem wielkiego talentu oraz pasji i zamiłowania do wykonywanego rzemiosła, promują zawód fryzjera, oraz szkolnictwo zawodowe.

 

Juniorzy

 

Laureaci 54 Wojewódzkiego Konkursu Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego

  1. Natalia Bilińska

  2. Adam Doering

  3. Klaudia Flisikowska

  4. Aleksandra Grzenkowicz

  5. Karolina Haza

  6. Agnieszka Lewandowska

  7. Julia Malinowska

  8. Laura Maszota

  9. Marcelina Michta

  10. Karol Patelczyk

  11. Roksana Raba

  12. Magdalena Tańska

  13. Aleksandra Wróbel

 

Laureaci Otwartego Konkursu Męskiego – Lalka KEN

  1. Agata Badtke

  2. Magdalena Budzisz

  3. Dominika Schulz

 

Laureaci Otwartego Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Talentów

  1. Dominik Gac

  2. Patrycja Hewelt

  3. Weronika Kolotowska

  4. Sandra Płotka

  5. Patrycja Szlosowska

 

Laureatka Otwartego Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Talentów

  1. Patrycja Darga

 

Seniorzy

  1. Mateusz Jakóbek – zdobywca I miejsca podczas Mistrzostw Polski we Fryzjerstwie w Poznaniu w 2018 r.

  2. Wojciech Karwat - zdobywca złotego medalu podczas Mistrzostw Świata Barberów we Włoszech w 2018 r.

  3. Mateusz Kępka – zdobywca srebrnego medalu podczas Fryzjerskich Mistrzostw Europy we Włoszech 2018 oraz tytułu II V-ce Mistrza Polski podczas mistrzostw  w Poznaniu w 2018 r.

 

3. Listy gratulacyjne dla rzemieślników za działalność szkoleniową, społeczną  i charytatywną.

Sukcesy młodzieży w konkursach, to nie tylko wynik połaczenia talentu, pracowitości i determinacji w dążeniu do celu. Niezwykle ważną rolę odgrywa osoba, która wprowadza  w tajniki zawodu i zaraża pasją do wykonywanego rzemiosła, stanowiąc także wzór postawy moralnej. W tej grupie znaleźli się nauczyciele rzemiosła, którzy spełniają tę ważną rolę.

  1. Pan Lesław Baryła - Salon Fryzjerski LESZEK Gdańsk

  1. Pan Marek Czylkowski - Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Czylkowscy Rumia

  1. Pan Wojciech Hebel - "Hebel" S.C. Wojciech Piotr Hebel Rumia

  1. Pani Joanna Jakóbek - Artistic Hair Design Rumia

  1. Pan Andrzej von Jutrzenka Trzebiatowski - Mechanika Pojazdowa Gdynia

  1. Pani Joanna Kuzas-Jakuszewska - Galeria Fryzur Artystycznych Pruszcz Gdański

  1. Pani Sylwia Łomowska - Pracownia ARTE Gdańsk

  1. Pan Henryk Mosiejko - Studio Fryzjerskie „HENRYK” Wejherowo

  1. Pani Ewa Pagieła - Zakład Optyczny OPTYK Kwidzyn

  1. Pani Katarzyna Plichta - Salon fryzjerski Glam Rock Gdynia

  1. Pan Andrzej Sadkowski - Zakład Usługowo-Handlowy Andrzej Sadkowski Kolbudy

  1. Pani Katarzyna Schenk - Salon Fryzjerski Kasia Gdynia

  1. Pani Katarzyna Stolz - Salonik Fryzjerski „PAULA” Tczew

  1. Pan Cezary Szewczak - AUTO_NAPRAWA Kwidzyn Blacharstwo Lakiernictwo Samochodowe

 

 

4. Szkoły

za przygotowanie z sukcesem uczniów do Otwartego Konkursu Międzyszkolnego Open Hair Cup 2018

Pani Aneta Domeracka - Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół nr 3 w Kościerzynie

drużyna szkoły zajęła II miejsce

 

Pani Beata Wierzba - Dyrektor Pomorskich Szkół Rzemiosł w Gdańsku

drużyna szkoły zajęła III miejsce

 

5. Za wkład w rozwój samorządu gospodarczego i pielęgnowanie rzemieślniczych tradycji.

1. Pan Ryszard Majchrowski - Piekarnia - Ryszard Majchrowski Gdańsk

2. Pan Brunon Myszk - Usługi Szewskie Sopot

 

Wszystkim osobom uhonorowanym listami jeszcze raz serdeczne gratulujemy, a wszystkim obecnym – dziękujemy za udział w uroczystości.

Więcej zdjęć z gali - https://www.facebook.com/pg/pomorskaizba/photos/?tab=album&album_id=2283629191699136

 

Stronę wyświetlono 124 razy

Pomorska Izba Rzemieślnicza MSP

Sekretariat

Adres: Piwna 1/2, 80-831 Gdańsk

Telefon: (58) 301-84-41

Fax: 58 301-79-31

Email: biuro@pomorskaizba.com.pl

WWW: http://www.pomorskaizba.pl

Pozostałe informacje:
KRS: 0000045872 NIP: 583-000-38-23

Numer konta:
81 1600 1462 1817 4823 9000 0001
BGŻ BNP PARIBAS

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008
facebook
1.0.554915116 2015-03-12 08:23:52